Прем’єр-міністра годували за рахунок бюджету-28 тисяч на місяць: проводиться перевірка – One News

Прем’єр-міністра годували за рахунок бюджету-28 тисяч на місяць: проводиться перевірка

Прем’єр-міністра і його сім’ю годували за рахунок державного бюджету.

З’явилася інформація про те, що у Фінляндії збираються розібратися, чи законно годувати прем’єр-міністра Санну Марін за рахунок бюджету.

Жінка заявила, що готова відмовитися від використання пільги на харчування. Це стосується продуктів, що купуються для її сім’ї за рахунок коштів з державного бюджету. Про це вона повідомила в ефірі телеканалу MTV3.

Санна Марін, скріншот: Youtube

Місцева газета раніше надавала дані про те, що для Санни Марін і її сімейства, яка проживає в прем’єрській резиденції, закуповували продукти вартість близько 300 євро на місяць, чисто для сніданків.

Однак в канцелярії Кабінету Міністрів Фінляндії відзначили, що грошові кошти виділялися на подібні потреби і іншим прем’єр-міністрам. При цьому відомо, що закон про винагороду для осіб, які займають пост прем’єр-міністра, не передбачає подібної пільги. Але розгляд не торкнеться жінки, яка займає цю посаду, а лише діяльність чиновників канцелярії.

За півтора року, з січня 2020-го по травень 2021 року витратили понад 14 тисяч євро (~458 447 грн) для сім’ї Санни Марін. В місяць це близько 850 Євро (~28 тисяч гривень).

Санна Марін, скріншот: Youtube

ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях