Разумков натякнув, що Зеленському не варто йти на другий термін – One News

Разумков натякнув, що Зеленському не варто йти на другий термін

Спікер Ради вважає, що президент має йти на один термін, а деякі готуються на “екваторі” до другого.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що “президент повинен йти на один термін і при цьому виконувати передвиборні обіцянки”, натякаючи при цьому на Володимира Зеленського.

Про це глава парламенту сказав під час брифінгу.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо того, що могло стати “останньою краплею” для глави фракції “Слуга народу” Давида Арахамії перед оголошенням збору підписів за відставку, Разумков відповів:

“Я думаю, що Арахамія точно не планує йти на президентські вибори, тому навряд чи це стало підставою для Арахамії, а якщо ми говоримо про підходи, то дійсно, я вважаю, що треба виконувати ті обіцянки, які ти даєш під час виборчої компанії зокрема.

Це позиція чітко закріплена у програмі, з якою ми йшли на вибори у 2019 році.

Якщо говорити про мою особисту позицію, то я вважаю, що президент має йти на один термін, тому що якщо ні, то з середини терміну ті колеги, які були, починають займатися підготовкою до другого. А це дуже часто погано впливає на реалізацію тих обіцянок, які закладаються у програмі до першого терміну”, – підкреслив Разумков.

При цьому спікер парламенту додав, що не ображається на Арахамію за збір підписів про свою відставку, оскільки рішення “явно надходило не від нього”.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях