В МЗС назвали оцінку аудитора ЄС щодо корупції в Україні “відірваною від реальності критикою” – One News

В МЗС назвали оцінку аудитора ЄС щодо корупції в Україні “відірваною від реальності критикою”

На думку Ніколенка, аудитор ЄС Юхан Партс зробив кілька “публічних і оціночних суджень про антикорупційний трек в Україні”.

В МЗС у відповідь на звинувачення вищої влади України в корупційності заявили, що наша країна досягла чималого прогресу в боротьбі з корупцією. Наголосили, що досягнутих результатів “важко не помітити”.

Про це заявив речник МЗС Олег Ніколенко в коментарі LIGA.net.

За його словами, на адресу України звучить місцями відірвана від реальності критика, а боротьба з корупцією – пріоритет президента Володимира Зеленського.

“Важливий момент. Напередодні чергового саміту Україна-ЄС ми спостерігаємо активізацію публічної риторики від деяких європейських сил. Хочеться вірити, що місцями відірвана від реальності критика про недостатній рівень реформ не має на меті замаскувати небажання рухатися далі на шляху європейської інтеграції нашої держави”, – наголосив він.

На думку Ніколенка, аудитор ЄС Юхан Партс зробив кілька “публічних і оціночних суджень про антикорупційний трек в Україні”.

Додав, що доповідь Партса покриває лише 2016-2019 роки в Україні.

Варто зазначити, що у доповіді ЄС дійсно вказано, що переважно аудитори розглядали період 2016-2019 років, однак зазначено, що також враховані минулі та нещодавні події.

Також речник відомства перелічив досягнення України за останні три роки:

  • запущений Вищий антикорсуд,
  • перезавантажене Нацагентство запобігання корупції,
  • повернута кримінальна відповідальність за недостовірне декларування,
  • посилено захист викривачів корупції,
  • усунені прогалини в законодавстві.

Ніколенко наголосив, що всього цього Україна також досягла завдяки допомозі ЄС, однак попереду багато роботи, щоб ліквідувати корупційні екосистеми, які формувалися десятиліттями.

“Ми дуже відповідально ставимося до рекомендацій ЄС, плануємо і надалі з ними працювати в інтересах українського народу. Серед найближчих кроків – прийняття антикорупційної стратегії на період до 2025 року “, – підкреслив речник МЗС.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях