В МЗС Росії зажадали введення ембарго на постачання зброї Україні – One News

В МЗС Росії зажадали введення ембарго на постачання зброї Україні

Прес-секретарка російського МЗС порівняла це рішення з “пропозицією цукру хворому на діабет”.

В МЗС Росії після заяви про виділення Україні Штатами 60 мільйонів доларів допомоги та бронебійної системи “Джавелін” для боротьби з країною-агресором, заявили про необхідність ввести ембарго на постачання зброї Україні.

“Міжнародне співтовариство має визнати, безумовно, факт громадянської війни в Україні, домагатися ембарго на постачання озброєнь у країну, яка винищує власне населення”, – заявила Захарова.

Вона також висловилася з приводу рішення США про виділення Україні 60 млн доларів на військову допомогу. Заявила, що такі дії “спрямовані на підтримку агресивних мілітаристських настроїв у Києві”.

Вона стверджує, що військова допомога Україні у розпал військового збройного конфлікту на Донбасі “негативним чином позначається на ході врегулювання конфлікту”. Захарова додала, що це “веде до ескалації бойових дій”.

Прес-секретарка російського МЗС порівняла це рішення з пропозицією цукру хворому на діабет.

Нагадаємо, в Кремлі, коментуючи переговори президентів Джо Байдена і Володимира Зеленського, заявили, що зустріч президентів показала те, що “Україна і США дружать не для себе, а проти Росії”.Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях