Вітренко заявив, що Україна “в стилі Усика” розбереться з Росією і “Північним потоком – 2” – One News

Вітренко заявив, що Україна “в стилі Усика” розбереться з Росією і “Північним потоком – 2”

Він додав, що “варто розраховувати тільки на себе”, а не покладатися на обіцянки гарантій від США і Німеччини.

Глава «Нафтогазу» Юрій Вітренко заявив, що Україна “в стилі Усика” розбереться з Росією і “Північним потоком – 2”. За його словами, сподіватися на обіцяні гарантії від США і Німеччини не варто.

Він зазначив, що перед боєм Усика були розмови, що у спортсмена немає шансів, однак це не завадило йому перемогти. Такий же результат може показати і Україна “за допомогою сили права”.

“Наша сила в правовій обгрунтованості нашої позиції. У нас є успішний досвід, коли ми перемагали Росію за допомогою сили права (Стокгольмський арбітраж). Наприклад, вчора був бій, де наш українець (Олександр Усик – ред.) переміг за рахунок боксерської техніки, майстерності, а не за рахунок фізичної сили. Джошуа був набагато більше, довше руки, всі говорили, що немає у Усика шансів, але за рахунок техніки і боксерської підготовки він переміг. Так само ми перемагали раніше “Газпром”, будучи “андердогами”, ніхто не вірив, що можемо перемогти… якраз за рахунок цієї сили права ми перемогли і зараз хочемо зробити те ж саме”, – сказав Вітренко.

При цьому він додав, що не варто сподіватися, що США і Німеччина стримають обіцянки, якщо Росія перестане виконувати зобов’язання по транзиту газу. Він підкреслив, що Україна буде відстоювати свої інтереси в міжнародному суді.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях