“Збочена мавпа намагалася мене тягнути”: Лерос прокоментував сутичку з Тищенко – One News

“Збочена мавпа намагалася мене тягнути”: Лерос прокоментував сутичку з Тищенко

Лерос також заявив, що Зеленський нібито дав команду Арахамії відсторонити його від засідань у ВР.

Народний депутат Гео Лерос жорстко прокоментував конфлікт, який стався у Верховній Раді з депутатом Миколою Тищенко та ініціативу голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії відсторонити його від засідань парламенту. Тищенко він назвав “збоченою мавпою”, а своє відсторонення – “інструментом, щоб не чути критики в залі”.

За словами нардепа, ніякої бійки в парламенті не було і він в цій ситуації абсолютно не винен, оскільки висловлював свою думку.

“Подивіться відео, не було ніякої бійки! Ця стурбована мавпа, яка в дев’яності торгувала героїном, увірвалася за трибуну і намагалася мене кудись тягти… де тут бійка???”, – написав обурений Лерос.

Нардеп заявив, що Зеленський особисто нібито дав команду Арахамії здійснити його відсторонення від засідань Верховної Ради, щоб не чути критики.

“Зеленський дав команду Арахамії здійснити відсторонення мене від засідань Верховної Ради ніби через бійку з Тищенко! Уявіть цинізм цих виродків! Цікавий інструмент придумав Зеленський, щоб не чути моєї критики в залі: на мене кожен раз буде кидатися ця тварина, після чого мене на 5 засідань позбавляти права бути присутніми на засіданнях ради! Це нові стандарти Зеленського, звикайте! Януковичу таке навіть не снилося! “, – заявив Лерос.

"Збочена мавпа намагалася мене тягнути": Лерос прокоментував сутичку з Тищенко

За словами Миколи Тищенка, під час свого виступу депутат Лерос образив його особисто і президента Володимира Зеленського.

“Він образив президента, образив всіх українців і мене особисто, адже я теж голосував за нашого президента. Президента взагалі ображати не можна, він інституція. Лерос взагалі повинен скласти депутатський мандат і не повинен знаходитися у Верховній Раді”, – заявив Тищенко.Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях