Українська ракета потрапила у російський фрегат “Адмірал Макаров“ – One News

Українська ракета потрапила у російський фрегат “Адмірал Макаров“

У п’ятницю, 6 травня, стало відомо, що українська протикорабельна ракета потрапила у російський сторожовий фрегат “Адмірал Макаров” біля острова Зміїний, внаслідок чого на ньому сталася пожежа. Про це розповів нардеп Олексій Гончаренко, а також повідомили у деяких ЗМІ.

За попередніми даними, російський фрегат вразили протикорабельною ракетою “Нептун”. Це найновіша українська зброя. На озброєння ЗСУ ракету ухвалили у 2020 році. Дальність польоту такої ракети становить 280 км. Маса бойової частини – 350 кг. Ракета призначена для знищення кораблів водотоннажністю до 5000 тонн і наземних цілей.

Гончаренко зазначив, що після влучення ракети на фрегаті “Адмірал Макаров” спочатку стався вибух, а потім почалася пожежа. Кількість загиблих та постраждалих моряків не відома.

Українська ракета потрапила у російський фрегат “Адмірал Макаров“

Тим часом, у Кремлі відмовилися коментувати інформацію, що з’явилася в ЗМІ, про те, що українською ракетою пошкоджено фрегат “Адмірал Макаров”. Втім, у цьому нічого дивного. Влада РФ завжди всіма шляхами намагається приховати втрати в особовому складі та у військовій техніці.

За даними Генштабу ЗСУ, станом на ранок 6 травня 2022 року українські захисники потопили 11 кораблів російських окупантів. Серед них є ракетний крейсер “Москва”.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях