Алан Бадоєв назвав головних людей у своєму житті – One News

Алан Бадоєв назвав головних людей у своєму житті

Популярний український кліпмейкер дав інтерв’ю телеведучій Маші Єфросиніній. Алан Бадоєв чесно розповів про найголовніших людей у своєму житті.

У майже двогодинній бесіді з Машею Єфросиніною Алан Бадоєв відверто відповів на питання, що стосуються його професійної діяльності та особистого життя. Український кінорежисер, кліпмейкер і продюсер розповів про складний період у своїй долі, коли його долала важка і затяжна депресія, в ці моменти його буквально врятували друзі, які тиждень жили в його будинку і намагалися привести до тями.

Алан Бадоєв зізнався, що одного разу дуже сильно засмутив своєю поведінкою батьків, за це йому дуже соромно до цих пір. 40-річний кліпмейкер твердо впевнений, що людина може робити все, що завгодно, але батьки повинні нею пишатися.

Про колишню дружину Жанну у Алана Бадоєва досі збереглися теплі спогади. Кліпмейкер зізнався, що екс-дружина навчила його багато чому в житті, і він досі намагається їй наслідувати. Пара розлучилася після 11 років спільного життя, розлучення далося подружжю дуже важко, але вони все ж прийняли це рішення заради дітей …

“У нас були вечори, коли ми сиділи на … ось тут валізи, сидимо на підлозі і просто ридаємо обидва, і тримаємо один одного за руки. Але розуміння того, що це потрібно закінчити, пристрасть пішла, а далі підуть сварки, а у нас діти … А діти ніколи не повинні бачити сварки, діти повинні бачити любов”, – пояснив причини розриву з Жанною Алан Бадоєв.

У Алана Бадоєва є двоє дітей – прийомний син Борис Кураченко і рідна донька Лоліта Бадоєва. Режисер підтримує з нащадками близькі стосунки, бере участь в їхній долі.Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях