Анна Богдан опинилася без Міші Заливако після фіналу "Холостяка": "Я не можу..." - One News

Анна Богдан опинилася без Міші Заливако після фіналу “Холостяка”: “Я не можу…”

Анна Богдан записала кілька Stories і подякувала за підтримку.

21 травня 2021 року на телеканалі “СТБ” відбувся довгоочікуваний дванадцятий і фінальний епізод всіма улюбленого українського проекту “Холостяк-11” з Харківським бізнесменом Михайлом Заливако, який шукає свою любов.

Вибір Михайла припав на Анну Богдан, і разом з нею він спробує побудувати майбутнє поза проектом, про що ми дізнаємося лише на пост-шоу в п’ятницю. Однак більшості глядачів не сподобався вибір “Холостяка”, їм більше подобалася Юля “Зайка”, тому вони продовжують писати гнівні коментарі на сторінках, пов’язаних з шоу.

Анна Богдан, Холостяк, фото з Instagram

Зараз же Анна вийшла на зв’язок на своєму акаунті в соціальній мережі Instagram, в Stories.

“Друзі, всім привіт. Я хочу подякувати вам, своїм підписникам, за привітання, за дуже приємні слова, за те, що зі мною були весь цей час, за те, що мене підтримували. Правда, мені це дуже цінно, мені шалено приємно, спасибі вам величезне. Дуже багато питань, разом ми з Мішею чи ні. А ось це ось ви дізнаєтеся на фінальному пост-шоу, яке буде в п’ятницю. Тому, на жаль, питань дуже багато… на це питання, на даний момент, я не можу вам відповісти”, – каже Ганна Богдан у кількох відео.

Анна Богдан, фото: Instagram

Потім вона показала, що після проекту продовжує дружити з декількома дівчатами, які теж боролися за серце “Холостяка”.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях