Анна Кошмал розповіла докладніше про вихід серіалу “Свати-7“ – One News

Анна Кошмал розповіла докладніше про вихід серіалу “Свати-7“

Анна Кошмал розповіла докладніше про зйомки серіалу «Свати-7». Шанувальники, не перестаючи, ставлять питання про виробництво картини. Актриса дала відповідь, чи дозняли ситком.

В особистому акаунті в Інстаграм відома українська актриса театру і кіно вирішила відповісти на запитання підписників. Звичайно ж, не обійшлося без інтересу до довгоочікуваного і заключного сезону гумористичного серіалу «Свати».

На питання про те, чи дозняли «Свати-7» Анна Кошмал відповіла:

«Не дозняли) Тримаємо кулаки, щоб в цьому році з’явилася можливість, нарешті, завершити зйомки і випустити 7 сезон! Поки серіал не дознят, про дату виходу немає сенсу говорити! Як тільки зйомки закінчаться, ви відразу про це дізнаєтеся)».

Анна Кошмал розповіла докладніше про вихід серіалу “Свати-7“

Після цього підписники відзначили, що в ЗМІ ходить інформація про те, що картина дознята і названа дата виходу – 4 червня. Відповідаючи, Анна Кошмал порадила не вірити всьому, що пишуть в Інтернеті. Режисерами серіалу виступили Андрій Яковлєв та Михайло Савін. У кадрі з’являться усіма улюблені актори: Федір Добронравов, Тетяна Кравченко, Людмила Артем’єва, Олександр Феклістов, Анна Кошмал, Данило Бєлих, Інна Корольова та інші.

Згідно з інформацією з кіносайтів, в новому сезоні герої в своїх фантазіях переносяться в XIX століття, де ведуть життя поміщиків. В одному з епізодів глядачі побачать Валю та Івана в юності.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях