Ірина Білик поставила новий штамп у паспорті – One News

Ірина Білик поставила новий штамп у паспорті

Українська поп-діва Ірина Білик здивувала шанувальників своєю черговою заявою. Співачка змінила соціальний статус, а в її паспорті з’явився новий штамп.

На своїй сторінці в Інстаграм популярна в Україні виконавиця Ірина Білик відповіла на питання фанатів. Один з прихильників поцікавився, чи заміжня співачка. На що Ірина Білик дала однозначну відповідь: “Вже офіційно розлучена!”.

Відзначимо, що офіційно одружена Ірина Білик була всього один раз в житті. Співачка уклала законний шлюб з російським продюсером, художником і фотографом азербайджанського походження Аслана Ахмадова. У 2015 році пара стала батьками хлопчика Табриза Ахмадова, дитину народила сурогатна мати.

Ірина Білик поставила новий штамп у паспорті

У квітні 2021 року Ірина Білик заявила, що життя на дві країни і довгі періоди розставання стали причиною розладу в сім’ї. Ірина та Аслан вирішили розлучитися. Тепер, судячи з усього, штамп про розлучення вже красується в паспорті Білик. До відносин з Асланом Ахмадовим Ірина Білик жила у фактичному шлюбі зі своїм продюсером Юрієм Нікітіним з 1990 по 1998 рік. З 1998 по 2002 рік фактичним чоловіком співачки був модель Андрій Оверчук, якому Ірина Білик народила сина Гліба.

Хореограф Дмитро Коляденко був третім цивільним чоловіком Білик. Ірина прожила з ним три роки – з 2003 по 2006 р. Четвертим фактичним чоловіком став Дмитро Дікусар – танцюрист і актор з Одеси, який був молодший за Ірину Білик на 15 років.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях