Катерина Кухар показала свою підрослу красуню-дочку - One News

Катерина Кухар показала свою підрослу красуню-дочку

Катерина Кухар – мама двох дітей. Син Тимур народжений в перших відносинах, однак Олександр Стоянов виховує хлопчика як свого. Також у прими-балерини і артиста балету є спільна дочка – Настя, яка вже встигла зачарувати своєю красою шанувальників зіркових батьків.

В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська танцівниця опублікувала фото разом з дочкою. Дівчинка сидить в красивій чорній сукні на капоті авто і тримає в руках букет квітів, а поруч з нею її знаменита мама. Катерина Кухар позує в білому лляному платті з квітковою вишивкою на грудях.

Свою публікацію балерина присвятила Дню батька: “Любов батька – виняткова … Вона не схожа на любов матерів, в ній мало слів. Але вона безцінна … Олександр Стоянов, ти кращий тато на світі!” – зазначила в публікації Катерина Кухар.

Спеціально для тата Настя і Катя зібрали букет, вплітаючи в нього свою любов. Шанувальники прийшли в захват, відзначаючи, що дівчинка дуже схожа на свого батька. Також публіка прийшла до висновку, що зоряним батькам, доведеться відбиватися від залицяльників Настусі.

“Боже, дві красуні”, “Яка красуня”, “Мадонна з донькою”, “Прекрасна донечка у вас”, “Донечка, найкрасивіша і улюблена квіточка у татка”, “Донечка дуже схожа на тата”, “Ця неземна Настьона, просто красуня, ой тримайтеся хлопці, відбиватися доведеться вибивачкою”, “Маленька принцеса”, “Вау, яка гарна леді”, – пишуть натхнені шанувальники.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях