Настя Каменських розповіла про дивні уподобання, просив Потап: "Хотілося моноброву" - One News

Настя Каменських розповіла про дивні уподобання, просив Потап: “Хотілося моноброву”

Як відзначила свій день народження українська співачка.

Відома українська співачка Анастасія Каменських розповіла про те, як їй вдається впоратися зі своїм зiрковим життям. Як дівчина все встигає.

Про це артистка розповіла в програмі “Світське життя” Катерині Осадчій.

Травень для сім’ї Насті і Потапа дуже насичений місяць. Спочатку День народження у дівчини, потім через кілька днів у чоловіка, а в середині місяця і зовсім річниця весілля.

Своє свято Настя Каменських вирішила відзначити в мексиканському стилі, і з’явилася на заході в образі Фріди Кало. Катерина Осадча запитала, як співачка встигає і фарбуватися, і підбирати вбрання, так як їй цього вистачає і на самих концертах і заходах.

“Це прикольно завжди, це спогади. Це, не знаю, як костюмована вечірка, так. Ось, і все. Я вирішила, що хочу саме в такому стилі, і звичайно ж, мені дуже хотілося намалювати собі монобровь, яка у мене є з п’яти рокiв. Але, мама мені їх вищипала” – розповідає Настя.

Олексій Потапенко теж вирішив відзначити своє сорокаріччя, незважаючи на те, що чоловікам не прийнято святкувати цю дату. Олексій вирішив поплисти проти правил, як він зазвичай це і робить.

Його улюблена дружина Настя Каменських подарувала йому сережки, про які він сам її попросив. Всередині там були Діаманти, все як треба.

Попереду у пари річниця весілля, і Настя Каменських відразу заявила, що ніхто ніяких святкувань влаштовувати не буде: “може бути Льоша захоче мене запросити на вечерю, і все, це буде максимум”.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях