Продюсер “Голосу країни“ зізнався, що роман Тіни Кароль і Дана Балана був вигаданим - One News

Продюсер “Голосу країни“ зізнався, що роман Тіни Кароль і Дана Балана був вигаданим

Тіна Кароль і Дан Балан породили чутки про свій роман під час двох сезонів, які вони провели в тренерських хрестах вокального проєкту “Голос країни”. Популярність зірок росла, а фанати навіть дали їм прізвисько, засноване на іменах артистів – “ДанТіна”. Однак побоювання шанувальників підтвердилися, і стало ясно, що їх нібито роман був всього лише піар-ходом.

На одному із закритих заходів виступав Володимир Завадюк – продюсер шоу “Голос країни”, який повідомив публіці, що романтичні відносини між Тіною Кароль і Даном Баланом він придумав особисто, щоб підняти рейтинги. Більш того він сам переконав в цьому зірок, яких змусив думати, що кожен з них відчуває почуття один до одного.

Запис виступу Завадюка був опублікований одним з гостей заходу в соціальних мережах.

“Історія Дана і Тіни, звичайно ж, була створена синтетично на каналі “1+1″. Моє завдання як продюсера була змусити повірити Дана в те, що він цікавий Тіні, а Тіну – в те, що Дан нею цікавиться. Історія стала настільки легендарною, настільки цікавою, настільки зачаровуючою, що навіть Дан і Тіна самі в неї повірили”, – зазначив продюсер “Голосу країни”.

Продюсер “Голосу країни“ зізнався, що роман Тіни Кароль і Дана Балана був вигаданим

Примітно те, що 9-й і 10-й сезони вокального проєкту тому і набрали такі божевільні рейтинги. Відносини зірок, які вони так не підтвердили й не спростували, настільки зацікавили публіку, що вона стежила за кожним їхнім кроком, за кожним словом і кожним поглядом. Досі фанати сподіваються на те, що українська співачка, яка багато років тому втратила чоловіка, і молдавський співак будуть разом.

“Мені здається, що почасти дев’ятий і десятий сезони, незважаючи на те, що там були круті учасники, круті голоси, виграв дуже сильно за допомогою цієї емоції, за допомогою любові, за допомогою цього хайпа. Тому що нам вдалося зберегти рейтинги і тим самим зробити дев’ятий і десятий сезони частково більш рейтинговими, ніж інші”, – уклав продюсер.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях