Стало відомо, де вчиться старший син Каті Осадчої – One News

Стало відомо, де вчиться старший син Каті Осадчої

Катя Осадча – матуся трьох синів. Старшому її чадо в цьому році виповнилося 18 років. Ілля успішно закінчив престижну столичну школу і поступив в відомий американський університет.

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз успішна українська ведуча опублікувала фото, зроблене в Меріленді, США. У кадрі можна побачити старшого сина Каті Осадчої – Ілля зображений спиною до камери на тлі головного корпусу Мерілендського університету в Коледж-Парку.

“Ілля! Моя гордість!” – зазначила щаслива матуся.

Старший син Каті Осадчої дуже стильно одягнений, позуючи в шортах, картатій сорочці, високих білих шкарпетках і масивних кросівках. До цього хлопець закінчив Київську приватну міжнародну школу, де навчання проходило англійською мовою, тому вступ до американського університету для Іллі не був проблематичним.

Стало відомо, де вчиться старший син Каті Осадчої

Хлопчик народився у 2002 році, коли незмінна ведуча шоу “Світське життя” була одружена з депутатом і бізнесменом Олегом Поліщуком. Батьки розлучилися, коли Іллі було два роки. Хлопець достатньо часу проводить почергово то з батьком, то з матір’ю, а також бабусями і дідусями. Після від’їзду Іллі в університет, Катя Осадча та Юрій Горбунов залишилися в розкішному заміському будинку жити тільки зі своїми двома спільними дітьми – 4-річним Іллею і 11-денним сином, про ім’я якого поки нічого невідомо.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях