У члена делегації з Ісландії на Євробаченні виявили COVID-19 - One News

У члена делегації з Ісландії на Євробаченні виявили COVID-19

Дотримуватися карантину до отримання результатів тесту на коронавірус тепер змушені і решта учасників делегації Ісландії.

Один з членів делегації Ісландії на музичному пісенному конкурсі Євробачення отримав позитивний результат тесту на коронавірусну інфекцію.

Про це в неділю, 16 травня, повідомляє ТАСС з посиланням на заяву організаторів конкурсу.   Зазначається, що інфекція була виявлена ​​у члена делегації Ісландії 16 травня в ході планового тестування.   Людину, у якої знайшли інфекцію – відправили на карантин.

Крім того, інші члени делегації Ісландії повинні пройти ПЛР-тестування і також дотримуватися карантину до отримання результатів.   Членам делегацій з Мальти і Румунії, які розміщені в одному готелі з музикантами з Ісландії, потрібно пройти додаткове ПЛР-тестування на COVID.  

Раніше, як уточнили організатори, у одного з представників польської делегації була підтверджена наявність коронавірусної інфекції. Отож, артисти з Ісландії, Польщі, Румунії та Мальти не зможуть взяти участь у відкритті пісенного конкурсу Євробачення – 2021.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях