Він годиться їй в тата: Аліна Гросу вперше показала свого хлопця – One News

Він годиться їй в тата: Аліна Гросу вперше показала свого хлопця

Співачка тримає інтригу.

Аліна Гросу з’явилася на заході з бойфрендом.

Мила дівчинка з кучериками, яка співала про “Бджілку” перетворилася на світську левицю і справжню красуню. Аліна стала не тільки успішною співачкою, але ще й актрисою. Ось тільки в особистому житті у співачки було не все гладко. Мабуть, Аліна знайшла собі нового бойфренда. Телеведуча Катя Осадча взяла інтерв’ю у парочки, відео з’явилося в YouTube.

До слова, Аліна не раз з’являлася з цим чоловіком ще бувши одружена з російським бізнесменом. Не дивно, що про їхні особливі почуття давно ходили чутки.

Однак, масла у вогонь підлив недавній кліп, в якому Аліна Гросу і Роман Полянський не тільки поводилися як закохана пара і цілувалися, але ще і виконали пісню “Рушник”.

Поки фанати співачки не зрозуміли до кінця, це їх піар-хід або ж у пари дійсно роман. Співачка теж не поспішає спростовувати ці чутки, тримаючи інтригу.

Тільки недавно Аліна розповідала Каті Осадчій деталі її невдалого шлюбу і важкого розлучення, як телеведуча вже бере у співачки інтерв’ю з новим чоловіком.

На питання, чи є Роман Полянський її передбачуваним новим коханим, співачка сказала, що коли збереться виходити заміж, тоді всі й дізнаються.

Також Катя Осадча підмітила, що у Аліни вже був невдалий досвід відносин з росіянином, на що Роман зазначив, що він наполовину українець.

За словами Романа, майже всі його предки з України, тому як мінімум на 50% він українець.

При цьому, співачка додала, що Роман вже став вчити українську мову і вирішив перебратися до Києва.

Також Аліна зізналася, що після невдалих відносин з чоловіками, вона вирішила не поспішати з висвітленням свого статусу в пресі.

Співачка навіть заявила, що можливо покаже публіці свого чоловіка, коли вже матиме від нього дітей. Тоді, як зазначила Аліна, все стане ясно, що ж між ними.

Співачка додала, що з Романом вони зараз активно співпрацюють. Він знімається у неї в кліпах, а вона – в його фільмах. https://www.youtube.com/embed/5KDX-FhOoLY

На запитання Каті Осадчої, чи живуть вони разом, Аліна нічого не відповіла.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях