“Хто зверху“: Леся Нікітюк сховала під сукнею чоловіка – One News

“Хто зверху“: Леся Нікітюк сховала під сукнею чоловіка

Телеведуча і блогер Леся Нікітюк показала своє бачення телешоу “Хто зверху”. Суперблондинка українського ТБ пустила під поділ своєї сукні чоловіка і показала це на всю країну …

На своїй сторінці в Інстаграм чарівна Леся Нікітюк зробила нову публікацію. Телеведуча і учасниця шоу “Орел і Решка” зняла цілий відеоролик, для якого змінила кілька нарядів.

Леся Нікітюк станцювала гопак в червоних шароварах та вишиванці, покружляла в міні-сукні з бахроми, схожої на хутро, продефілювала в прозорих білих брюках і в боді кольору хакі з яскравими вставками, але найбільш незвичайним був останній наряд красуні.

Леся Нікітюк вбралася в гарне весільне плаття, з-під якого на останніх кадрах з’явився чоловік.

“This is my look of the« Хто зверху »Дивитися до кінця! Жест! ️ Перший хто відпадає як звати хлопця на відео-відлайкаю?”, – пообіцяла Леся Нікітюк своїм передплатникам в Інстаграм.

Багато хто з прихильників побажали отримати “лайки” від телеведучої, тому варіантів імені невідомого красеня, який ховався під сукнею Нікітюк, виявилося дуже багато. Фоловери написали величезну кількість варіантів, хто з них став переможцем, Леся Нікітюк поки не повідомила.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях