Кабмін ввів нові обмеження для боротьби зі штамом коронавірусу “Дельта”: список – One News

Кабмін ввів нові обмеження для боротьби зі штамом коронавірусу “Дельта”: список

Перш за все, буде проводитися контроль стану здоров’я прибулих з країн, де цей штам вже поширений.

Щоб протистояти поширенню штаму коронавірусу “Дельта”, Кабмін ввів нові протиепідемічні заходи, які наберуть чинності з 2 липня.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву заступника міністра охорони здоров’я, головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна.

Оприлюднено список

Контроль прибулих з країн, де поширений штам “Дельта”

У пунктах пропуску через державний кордон розгорнуто пункти тестування на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2. Для в’їзду в Україну іноземцям (крім власників посвідчення на проживання) і особам без громадянства старше 12 років, які прибувають з Індії, Великобританії, Росії та Португалії або перебували на території цих країн не менше 7 днів протягом останніх двох тижнів, потрібно безпосередньо на пунктах пропуску здати експрес-тест на антиген.

При наявності негативного результату їм дозволять потрапити в Україну. У разі позитивного результату або відмови від тестування можуть відмовити у перетинанні державного кордону за статтею 14 Закону України “Про прикордонний контроль”.

Список країн буде переглядатися й оновлюватися в залежності від епідемічної ситуації.

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства зобов’язані піти на самоізоляцію або обсервацію в разі позитивного тесту на коронавірус

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України (крім тих, хто молодше 12 років) і прибутку з чотирьох вищеназваних країн або перебували на їх території менш як 7 днів протягом двох тижнів, також повинні здати експрес тест на антиген безпосередньо в пунктах пропуску. При позитивному результаті вони підлягають обов’язковій самоізоляції чи обсервації.

Контроль поліції

При цьому працівники Національної поліції забезпечують супровід осіб, які підлягають обсервації, із зони прикордонного контролю санітарної зони для їх подальшого транспортування до місць обсервації або в установи охорони здоров’я для їх госпіталізації. Санітарні зони облаштовуються поза територією пунктів пропуску (пунктів контролю) через державний кордон.Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях