“Так співпало”: в МОЗ пояснили, чому депутатів та чиновників вакцинують Pfizer – One News

“Так співпало”: в МОЗ пояснили, чому депутатів та чиновників вакцинують Pfizer

Коли МОЗ ухвалює рішення про використання тієї чи іншої вакцини, намагаються одну групу населення щеплювати одним препаратом.

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін розповів, чому депутатів і чиновників в Україні вакцинують препаратом Pfizer. За його словами, це пов’язано з тим, що їх кількість збіглася з кількістю доз цього препарату.

Так, він заявив, що коли МОЗ ухвалює рішення про використання тієї чи іншої вакцини, намагаються одну групу населення щеплювати одним препаратом.

“По-перше, враховуємо орієнтовну чисельність групи ризику. Ми знаємо графік постачання і розраховуємо, чи вистачить тієї чи іншої поставленої вакцини на конкретну групу ризику. Наприклад, знаємо, що записались 200 000 працівників освіти. Відповідно, 400 000 дозами Pfizer можемо їх охопити. Тому що одну групу ми щеплюємо одним типом вакцини”, – пояснив санлікар.

Та додав, що коли оцінювали різні групи ризику, то умовно кількість працівників центральних органів виконавчої влади, різних міністерств і відомств, які належать до об’єктів критичної інфраструктури, судової влади вкладалася в ту кількість вакцини Pfizer, яка надійшла.

При цьому зазначив, що йому самому до вподоби CoronaVac саме через механізм його виготовлення класичним методом, коли використовується інактивований вірус.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях