У МОЗ розповіли про умови для введення жорсткого локдауна в Україні восени – One News

У МОЗ розповіли про умови для введення жорсткого локдауна в Україні восени

У кількох областях в Україні вже склалася загрозлива ситуація.

Жорсткий локдаун в Україні можуть ввести вже восени. Про це заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузин. Зараз ситуація з рівнем захворюваності спокійна, але кілька областей вже наблизилися до небезпечної позначки.

У будь-якому випадку жорсткість карантинних обмежень буде прямо залежати від темпів вакцинації, зазначив Кузин. Багато країн вже показали, що при достатньому рівні охоплення вакцинацією можна або зовсім скасувати карантинні обмеження, або значно скоротити летальність і навіть захворюваність. Саме тому варто до останнього користуватися спокійною ситуацією в країні, щоб прищепити якомога більше людей.

“Зараз ми використовуємо адаптивний карантин, який працює за фіксованим показниками. У нас є загальна умова: якщо в двох або більше регіонах протягом певного часу перевищені два або більше показників, то Україна буде переходити на наступний епідрівень – тобто жовтий, помаранчевий або навіть червоний. Тому все залежить від того, як швидко буде завершена вакцинація груп ризику і загального населення і яка кількість випадків захворювань буде реєструватися”, – заявив Кузін.

Кілька областей в Україні вже зараз демонструють “загрозливу тенденцію” по захворюваності COVID-19. Йдеться про Київ, а також про Луганську та Харківську області.Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях