У Херсонській області підтвердили циркуляцію штаму “Дельта+” – One News

У Херсонській області підтвердили циркуляцію штаму “Дельта+”

Наразі частка нового штаму у захворюваності жителів Херсонської області становить 10-15%.

У Херсонській області попри зниження показників захворюваності на коронавірусну інфекцію, зафіксували нову мутацію “Дельта+”, яка заразніша за звичайний штам “Дельта”.

Про це повідомив головний державний санітарний лікар області Юрій Ромаскевич.

“Звертаю увагу, що на території кількох регіонів України (у тому числі в нашій області) зафіксовано циркуляцію різновиду штаму “Дельта”, так званого “Дельта+””, – написав Ромаскевич.

Як зазначив головний санлікар області, згідно з попередніми розрахунками, його частка у захворюваності серед мешканців Херсона становить 10-15%. Він також підкреслив, що всі три попередні хвилі були викликані різними штамами коронавірусу, можна спрогнозувати зростання другого піку нової хвилі з 10-15 грудня 2021 року.

Проте Ромаскевич уточнив, що тривалість та висоту зростання захворюваності зможуть обчислити днів через 7-8. На його думку, кількість хворих та госпіталізованих залежить від рівня вакцинації та дотримання обмежувальних заходів. Наразі в області спостерігається зниження показників захворюваності та зайнятості ліжок пацієнтами із COVID-19.

Що відомо про “Дельта+”

За оцінкою британського МОЗ, дана мутація на 10% заразніша за штам “Дельта”. Це – не суттєва різниця. Для порівняння: варіанти альфа і дельта були на 60% заразнішими за початковий варіант вірусу SARS-CoV-2, виявленого в китайському Ухані в 2019 році. Експерти заспокоюють: нова мутація навряд чи зможе оминути сучасні вакцини.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях