В Україні вводять бустерну дозу вакцинації для всіх щеплених від COVID-19 – One News

В Україні вводять бустерну дозу вакцинації для всіх щеплених від COVID-19

Наразі йдеться про українців віком від 18 років.

В Україні запроваджують бустерну вакцинацію від коронавірусу для всіх, хто пройшов повний курс.

За його словами, зараз в Україні лише у трьох регіонах від COVID прищепилися понад 50% дорослих – це Київ (73%) та Київська область (55%), а також Полтавська область (51%). Причому все це на тлі того, як у світі фіксується новий добовий рекорд із виявлених випадків коронавірусу.

“Підписав наказ Міністерства охорони здоров’я України про введення бустерної дози вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися”, – заявив Ляшко.

За його словами, бустерна доза дозволить посилити ефективність вакцини, що дасть більше шансів захистити організм від штаму “Омікрон”. Вводити дозу бустера буде потрібно в період з 6 до 9 місяців з моменту введення другої дози вакцини.

Також Ляшко зазначив, що при бустерній вакцинації перевага віддаватиметься м-РНК-вакцинам – Moderna або Pfizer Наприклад, тим, хто отримав перші два щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech, рекомендується також вводити бустерну дозу вакциною Pfizer.

Бустерна вакцинація буде доступна і людям з ослабленим імунітетом, які раніше отримали додаткову дозу вакцини. Для них вікно бустерної вакцинації становить від трьох до шести місяців.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях